Завантаження ...

Юнаків та дівчат із Сум запрошують в молодіжний табір

molod_konkurs.jpg

Табір “Indie Media Camp” оголошує набір молоді 13-19 років із міст Суми, Запоріжжя, Кременчук, Краматорськ та Слов’янськ.

“Indie Media Camp” – це місце, де збираються представники молоді з різних областей України для того, щоб поспілкуватися між собою, поділитися досвідом та отримати знання із різних галузей. Мистецтво, урбаністика, участь містян в житті громади, новітні медіа – цьому навчаються в таборі. Про це повідомлено на офіційній сторінці “Indie Media Camp” у “Фейсбук”. 

 

“Табір Indie Media Camp 2022 є місцем вільного спілкування молоді, в якому ви навчитеся висловлювати свої погляди за допомогою мистецьких та медіаметодів. Приєднуйтесь аби дізнатись про новітні медіа та попрактикувати спільну творчість, взяти участь в майстер-класах з анімації, фотографії, створення аудіотурів та зняти свій перший короткометражний фільм”, – закликають організатори заходу.  

 

Цього року табір буде дійсним з 7 по 11 квітня 2022 року, подати заявки на участь можна до 1 березня. Місце проведення – конференц-готель Пуща-Лісова у селі Мощун, що в Київській області. Захід проходить за підтримки Посольства США в Україні. 

"Indie Media Camp" створений для учнів 9-11 класів співорганізаторами фестивалю американського кіно “Незалежність” Еллою Штикою та Дмитром Тяжловим. Уперше захід провели у 2017, тоді на основі конкурсного відбору туди потрапляли школярі із Черкас, Кривого Рогу, Херсону, Запоріжжя, Кропивницького, Кременчука та Сум.