«Служба 15-80» повідомляє про проведення робіт на будинкових мережах

Відділ «Служба 15-80» повідомляє про регламентні та ремонтні роботи на внутрішньобудинкових мережах, які вимагають відключення води.

Йдеться про будинки за адресами: пр-т М. Лушпи, 55 (заміна кранів гарячої води в квартирі), вул. Інтернаціоналістів, 43А, вул. Прокоф’єва, 31, вул. Харківська, 58А ( заміна кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Івана Сірка, 27 (заміна рушникопідсушувача в квартирі), вул. Зеленко, 12 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Курський, 37, 123 (заміна корінних кранів холодної та гарячої води в квартирах), вул. Ковпака, 55 (заміна труб холодної та гарячої води в квартирі), пр-т Курський, 39 (заміна лічильників холодної та гарячої води в квартирі), вул. Першотравнева, 20 (заміна труб холодної води в квартирі), вул. Лермонтова, 15 (заміна кранів гарячої води в квартирі), вул. Холодногірська, 33/1 (заміна стояків холодної та гарячої води в квартирі).

Працівники відділу «Служба 15-80» тримають питання на контролі та проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу з населенням.