Завантаження ...

На Сумщині рятувальники перевірили заклади охорони здоров’я

44.jpg

На виконання доручення Прем’єр-міністра України, з метою попередження пожеж та надзвичайних ситуацій у закладах охорони здоров’я, травмування і загибелі на них людей, Головним управлінням Державної служби України з надзвичайних ситуацій на території області проведено обстеження даних об'єктів щодо дотримання правил пожежної та техногенної безпеки

Зокрема, 4 січня у м. Суми рятувальники побували в обласній клінічній лікарні, обласному клінічному кардіологічному центрі, обласній дитячій клінічній лікарні, обласному клінічному медичному центрі соціально-небезпечних захворювань.

Співробітники ДСНС провели з персоналом інструктаж щодо забезпечення пожежної безпеки в закладах, у тому числі під час експлуатації медичного та технологічного обладнання. Також рятувальники нагадували алгоритм дій при виникненні пожежі та,  як  застосовувати первинні засоби пожежогасіння.

Під час відпрацювання увага приділялася стану утримання шляхів евакуації, електричного господарства, внутрішнього і зовнішнього водопостачання, кисневого обладнання та іншим основним аспектам пожежної і техногенної безпеки.

В період з 31 грудня по 4 січня такі профілактичні заходи  пройшли по всій області. Загалом було охоплено 421 об’єкт. Особливий акцент робився на медичних закладах зі стаціонаром, де використовується  кисневе обладнання.

З працівниками всіх лікувальних закладів області проведено 421 інструктаж та проінструктовано 3692 співробітника щодо дотримання вимог пожежної та техногенної безпеки.