Завантаження ...

Голову обласної ради також хочуть звільнити

1606994474.jpg

Нещодавно рішення про дострокове припинення повноважень голови облради з’явилося в мережі. Його ініціювала депутатка з партії “Батьківщина”.

26 грудня в Інтернеті було опубліковано проєкт рішення обласної ради про дострокове звільнення Віктора Федорченка - її голови. Документ був підготовлений депутаткою, що представляє фракцію “Батьківщина”, Приходько Катериною Степанівною. Як зазначає “Суспільне”, ініціаторка рішення коментувати свої дії відмовилася. 

 

Сам же Федорченко описав ситуацію так: “Хай вони пояснюють, що я можу сказати. Розгойдування було, ви знаєте, це другий раз. Перший раз вони кричали. У свій час нас вважали "родіной Батьківщини". От, давайте, хай вони відзвітують, що вони зробили, поки вони були у владі. Я не хочу критикувати оці всі проблеми, бо це люди, яким чим гірше, тим краще. А те що реєструють — хай реєструють. Це їхнє право".

 

Нагадаємо, 24 грудня проєкт рішення про дострокове припинення повноважень вже був оприлюднений, але стосувався Олександра Лисенка - голови міської ради і представника партії “Батьківщина”. Його опублікували на офіційному сайті установи із зазначенням, що ініціатором виступив депутат Владислав Куц. На цей час він працює начальником дільниці з перероблювання сільськогосподарської продукції ТОВ Будівельна виробничо-комерційна компанія «Федорченко».