Сумська міська рада відмовилася від ремонту проспекту Лушпи

На цьому під час апаратної наради наголосив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький

 

«Коли я прийшов на посаду голови облдержадміністрації, ми 25 млн грн зняли із зимового утримання доріг місцевого значення, для того, щоб відремонтувати дорогу по проспекту Лушпи. Ремонт цієї дороги коштує 100 млн грн і у нас була домовленість із Сумською міською радою про те, що проект буде реалізовано протягом двох років і фінансування буде 50 на 50. У цьому році 25 млн грн виділяє Сумська міська рада і таку ж суму буде спрямовано з коштів державного Дорожнього фонду, – розповів Дмитро Живицький.

 

Як повідомив директор ДП «Дороги Сумщини» Мирослав Завальний, облдержадміністрація кошти виділяла, а Сумська міська рада рішенням від 27 жовтня 2021 року № 2204-МР спрямувала обіцяні 25 млн грн на інший напрямок.

 

«Я хочу, щоб чітко всім було зрозуміло, що міська рада не виконала свої зобов’язання і не виділила 25 млн грн. Тому  сьогодні в місті Суми не реалізується потужний проект з капітального ремонту  комунальної дороги по проспекту Лушпи, де проживає чи не найбільше сумчан, адже це спальні райони Сум», – підкреслив Дмитро Живицький.

 

За його словами, наразі кошти виділені облдержадміністрацією, знову будуть спрямовані на зимове утримання місцевих доріг. Крім того, 4,6 млн грн з цих коштів розпорядженням голови облдержадміністрації було виділено на облаштування території навколо дитячого садочка у дванадцятому мікрорайоні, який добудовується в рамках програми «Велике будівництво».