Результати останніх карантинних перевірок у Сумах

На виконання доручення міського голови Олександра Лисенка минулого тижня мобільні групи продовжували здійснювати контроль за дотриманням вимог чинного законодавства України щодо запровадження карантинних заходів на об’єктах, розташованих на території населених пунктів Сумської міської територіальної громади.

Як повідомив під час щопонеділкової апаратної наради начальник відділу з питань взаємодії з правоохоронними органами та оборонної роботи Станіслав КОНОНЕНКО, з 3 по 9 грудня мобільні групи перевірили 341 об’єкт, що здійснюють господарську діяльність на території міста (кафе, магазини, аптеки, заклади побутового обслуговування, транспортні засоби, якими перевозяться пасажири тощо). Мобільними групами, а також патрулями поліції складено 29 актів перевірки, один протокол за статтею 42 КУпАП та 69 – за статтею 44-3 КУпАП.

Контроль за дотриманням вимог чинного законодавства України допомагали здійснювати представники в/ч 3051 Національної гвардії України в кількості 55 осіб, які працювали в складі 15 піших патрулів і двох патрулів на автомобілях.

За інформацією начальника відділу торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Олега Дубицького, минулого тижня працівники відділу взяли участь у трьох рейдах, під час яких було перевірено 35 об’єктів торгівлі та громадського харчування, що розміщені на вул. Харківська, вул. Троїцька та вул. Петропавлівська. Результат перевірок – один адміністративний протокол за статтею 42 КУпАП.

На ринках, розповів начальник Сумського управління ГУ Держпродспоживслужби в Сумській області Олександр Скварча, з 6 по 12 грудня складено 11 протоколів, з яких десять – за статтею 42 КУпАП і один за статтею 44-3 КУпАП.

Як прозвітував начальник відділу транспорту, зв'язку і телекомунікаційних послуг Сергій Яковенко, з 6 по 10 грудня члени тимчасової комісії з контролю за проведенням дезінфекції міського пасажирського транспорту провели контрольну перевірку дотримання карантинних вимог на базі ПП «Согор», а також на кінцевій зупинці «Обласна дитяча клінічна лікарня» (29 автобусів). Неналежний стан автобусів зафіксовано у ТОВ «Сумипастранс». Перевізникам надали рекомендації щодо посилення контролю та проведення дезінфекції салонів автобусів і робочих місць водіїв.

Також проведено перевірку роботи міського пасажирського транспорту на 12 маршрутах. Відсутність або недостатня кількість автобусів зафіксована у ФОП А.Г. Олійник та ПП «Компол». За результатами перевірок складено акти та направлено перевізникам.