На Сумщині зібралася рада церков та релігійних організацій

Керівник апарату Сумської облдержадміністрації Ігор Кальченко звернувся до представників церков та релігійних організацій з проханням поширювати серед вірян інформацію про пандемію COVID-19 та про необхідність дотримуватися протиепідемічних заходів і вакцинуватися

 

«Дякую за те, що допомагаєте нам у цьому питанні. І прошу вас продовжувати дотримуватися карантинних вимог і закликати до цього прихожан. Тим більше, що попереду – великі християнські свята, – зазначив Ігор Кальченко. – Тільки спільно ми переможемо пандемію COVID-19!».

 

Під час засідання ради церков представники обласного управління освіти та Центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України повідомили, що хоч станом на сьогодні рівень захворювання в області знижується, це не привід для недотримання карантинних вимог. Адже з початку пандемії на Сумщині захворіло понад 127 тисяч осіб, 2666 жителів області померли від ускладнень коронавірусної інфекції.

За останні три місяці в області захворіли 45 тисяч жителів. І половина усіх хворих – це люди 50 років і старші. В той же час на Сумщині щеплено лише 30% людей віком 70+ і лише 12% – віком 80+.

 

«Це страшні цифри, і найжахливіше, що за цією, здавалось би сухою статистикою, життя і здоров’я жителів області, – наголосив Ігор Кальченко.  – Ми бачимо, що хворіють у важкій формі й частіше помирають невакциновані пацієнти. Тому я прошу вас: говоріть вашим прихожанам про те, що рівень захворюваності буде меншим, якщо люди дотримуватимуться дистанції, маскового режиму, дезінфекції та будуть щеплюватися проти COVID-19».