Завантаження ...

На Сумщині призначили нового керівника ДСНС

3.jpg

Голова облдержадміністрації Дмитро Живицький представив начальника Головного управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Дениса Карпенка

За словами Дмитра Живицького, Головне управління Державної служби з надзвичайних ситуацій у Сумській області – один із потужних територіальних підрозділів центральних органів виконавчої влади. Адже від рятувальників, залежить безпека жителів нашої області, мир і спокій в області.

 

«Ви молодий і перспективний службовець, полковник служби цивільного захисту. Уся область і я особисто, покладаємо на Вас великі надії. Маю великі сподівання, що багаторічний досвід та наполеглива робота допоможуть зробити все можливе, щоб Головне управління ДСНС в Сумській області було серед кращих в Україні», – зазначив у привітанні голова облдержадміністрації.

 

Також Дмитро Живицький подякував колишньому керівнику ГУ ДСНС у Сумській області Геннадію Волику за професіоналізм, за те, що обласний підрозділ роками займав лідерські позиції в державі, за порядок в службі, за взаємодію з органами державної влади та місцевого самоврядування.

 

«Я дякую Геннадію Борисовичу за те, що усі ці роки він розбудовував службу, збирав колектив, який може забезпечувати виконання завдань, що сьогодні стоять перед ДСНС», − наголосив голова облдержадміністрації.

 

Геннадій Волик, у свою чергу, виступаючи перед колективом, розповів, що 41 рік він пропрацював у службі − пройшов від пожежного рятувальника до керівника служби.

 

«Я не хотів бути рятувальником, адже про нашу роботу позаочі говорили, що ми спимо по 24 години на добу. Але через військкомат мене направили сюди. Я ж хотів повернутися в цивільне життя. Але одного разу під час пожежі у приватному палаючому будинку мені довелося врятувати трирічну дитину, яка була на горищі. Пам’ятаю, як сьогодні: палаюче і червоне розжарене горище, як притискав врятовану перелякану дитину до грудей.Згадую і матір дитини, яка обіймала мене і ридала в плече, дякуючи за врятоване дитя. Тоді я вперше у своєму житті прийняв рішення: я в цій службі залишаюсь, для того, щоб люди про неї говорили тільки хороше».

 

Геннадій Волик закликав присутніх згадати старших наставників, багатьох із яких, на жаль, немає та пом’янути їх пам'ять хвилиною мовчання. А своїм вчорашнім підлеглим та новому керівництву служби побажав з гордістю працювати на цій посаді, працювати для людей і заради людей, працювати, щоб Головне управління ДСНС в Сумській області було справді найпрофесійнішим в Україні.

Довідково: Денис Карпенко народився 12 серпня 1980 року у м. Суми.

Освіта: повна вища. У 1999 закінчив Сумський технікум харчової промисловості за спеціальністю «Експлуатація засобів та систем автоматизованого технологічного виробництва», кваліфікація – технік-електромеханік. У 2004 році закінчив Академію цивільного захисту України за спеціальністю «Пожежна безпека», кваліфікація – спеціаліст з пожежної безпеки.

Трудову діяльність розпочав інспектором групи держпожнагляду 2-ї самостійної державної пожежної частини м. Суми, Зарічний район. З 2004 по 2013 рік працював на різних посадах в Управлінні МНС України в Сумській області. Після реорганізації Міністерства надзвичайних ситуацій України у Державну службу України з надзвичайних ситуацій з 2013 і дотепер – на різних посадах Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області. Остання посада – заступник начальника Головного управління із запобігання надзвичайним ситуаціям Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.