Завантаження ...

Сумські депутати просять зняти обмеження на перевезення пасажирів

img_4459.jpg

Міська рада ухвалила звернення до Кабінету Міністрів України щодо зняття обмежень при перевезенні пасажирів міським пасажирським транспортом.

Як зазначено в документі, враховуючи те, що наразі перевезення пасажирів у громадському транспорті дозволено лише у відповідності до кількості сидячих місць, має місце проблема з потраплянням сумчан на роботу чи навчанні. Проблема набуває гостроти з зі зниженням температури повітря. Задіяти резервну кількість рухомого складу немає можливості через його відсутність.

 

«Слід врахувати, що зниження температури повітря в осінньо-зимовий період не лише значно ускладнює ситуацію з очікуванням мешканцями пасажирського транспорту, але й створює загрозу виникнення та поширення гострих респіраторно-вірусних хвороб та інфекцій, епідемій грипу тощо. Окрім проблеми дістатися місця роботи, гостро стоїть питання перевезення дітей до дошкільних та шкільних навчальних закладів, – зауважують депутати. – Неможливість вирішення цієї ситуації на місцевому рівні сприяє зростанню соціальної напруги серед мешканців міста та прилеглих територіальних громад, які щоденно користуються послугами пасажирського електро- та автотранспорту.

 

З урахуванням зазначених вище обставин, депкорпус просить Кабінет Міністрів України законодавчо урегулювати питання щодо надання можливості приватним та комунальним перевізникам перевозити пасажирів в транспорті в межах технічно дозволених норм.