На Сумщині пройшов тренінг для активної молоді

За підтримки Міністерства молоді та спорту України, Державного інституту сімейної та молодіжної політики та Програми розвитку ООН в Україні 18-21 листопада в м. Суми відбувся базовий тренінг програми «Молодіжний працівник». Базовий тренінг є першим навчальним рівнем програми «Молодіжний працівник»

Під час тренінгу можна було отримати стимул для розвитку компетенцій молодіжного працівника/ці та визначити свій власний шлях розвитку. Саме тут учасники дізналися, що таке молодіжна політика, що з нею відбувається в Україні, який зміст молодіжної роботи, чим вона особлива, чому важливо робити акцент на участі і залученості молоді, що означає бути молодіжним працівником в громаді, та як розвинути власні компетенції в молодіжній роботі.

До участі були запрошені: лідери та активісти громадських та благодійних організацій, які працюють з молоддю; державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, відповідальні за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівні; працівники інших організацій, залучених до роботи з молоддю незалежно від форми власності.

Програма складалася з трьох модулів: Модуль 1. Молодіжна політика і молодіжна робота. Модуль 2. Громада і молодіжна робота в громаді. Модуль 3. Компетенції молодіжного працівника.

Під час тренінгу 19 учасників змогли обмінятися досвідом та знайти партнерів для реалізації спільних проектів в молодіжній сфері.