«Альянс» ледве відігрався в матчі з аутсайдером

«Альянс» ледве відігрався в матчі з аутсайдером фото

22 листопада, липоводолинський «Альянс» у Сумах приймав «ВПК-Агро» з Дніпропетровщини.

Гра 19-го туру чемпіонату України з футболу у першій лізі відбулася на порожньому стадіоні «Ювілейний».

Зустрічалися команди з різних полюсів турнірної таблиці: 4-а команда проти 13-ї. Господарі відкрили рахунок на 17-й хвилині завдяки пенальті у виконанні Сергія Загинайлова. На 31-й хвилині Євгеній Шевченко зрівняв рахунок, а на початку другого тайму вивів гостей уперед. На 52-й хвилині рахунок став і зовсім загрозливим – з пенальті відзначився Станіслав Куліш.

Однак на 58-й та 69-й хвилині два голи знову з пенальті у виконанні того ж Загинайлова принесли господарям нічию, хоча через дві хвилини Станіслав Куліш, який пробивав уже 5-й пенальті в цьому матчі, не зумів забити.

У підсумку 3:3, у «Альянсу» триває невдала серія матчів (у 6 іграх лише 4 очки), але з 30 очками у 18 іграх наші, як і раніше, на 4-му місці.