Завантаження ...

На вул. Воскресенській просять встановити Прилад фіксації правопорушень

dep-vashchenko.jpg

Під час сесії обласної ради депутат Вадим Ващенко порушив питання щодо небезпечного пересування пішохідною вулицею Воскресенською у Сумах. З цього приводу він направив запит Сумському міському голові Олександру Лисенку.

 

«У 2014 році для розв’язання цієї проблеми на перетині вулиці Воскресенська та провулку Терезова був встановлений болард, який мав блокувати і обмежувати хаотичний проїзд автотранспорту. Але на сьогодні болард знаходиться часто у неробочому стані через його пошкодження автомобілями. За останні три роки на його ремонт і утримання з міського бюджету було витрачено 650 тисяч грн», - зазначає у запиті депутат.

 

Вадим Ващенко просить Олександра Лисенка разом з МВС України в Сумській області сприяти у встановленні на перетині цих вулиць приладу фіксації правопорушень, що контролюватиме дотримання вимог ПДР в автоматичному режимі. А саме розпізнавання номерів автомобілів, дані про які передаватимуться патрульним для виписування штрафів.

Депутат переконаний, що штрафи за незаконне паркування та пошкодження болардів дисциплінуватимуть водіїв автотранспорту, і вони більш відповідально ставитимуться до безпеки пішоходів.

Обласні бранці підтримали запит більшістю голосів.