Представники Сумської облради старшокласників завітали до СНАУ

«Круглий стіл» для представників Сумської обласної ради старшокласників та лідерів студентського самоврядування Сумського національного аграрного університету влаштували у СНАУ.

Учасники зустрічі обговорили такі питання як: престижні спеціальності, якісна освіта, гарантоване працевлаштування та чому варто обирати саме СНАУ. Про це та інше присутнім  розповіла завідувачка відділу з організації виховної роботи зі студентами – Світлана Зінченко.

Не менше цікавою виявилась тема «Лідерство, як платформа життєвого старту», адже багато цікавого про це розповіла студентська ректорка університету, керівниця відокремленого підрозділу Сумської області в Українській асоціації студентів – Дар’я Кравченко. Вона на власному прикладі розказала як ще зі школи розвивала у собі лідерські якості та як регенерувала жагу до пізнання у цілеспрямованість.

Про «Проєктні технології та спільні проєкти» і свій досвід участі розповіла студентський декан факультету економіки і менеджменту, членкиня ГО «Прогресивного розвитку», організаторка Всеукраїнських фестивалів Альона Семоненко з якою присутні розробили алгоритм взаємодії та співпраці студентського та учнівського самоврядування.

Після продуктивного обговорення актуальних тем та виступів спікерів для присутніх організували екскурсію університетом та затишні посиденьки з чаєм і солодощами.