Навколо Сум побудують об’їзну дорогу

Цей проект планують втілювати в життя в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Під час наради під головуванням заступника голови Сумської облдержадміністрації Олега Клименчукова обговорили етапи реалізації проекту

«Будівництво об’їзної дороги навколо міста Суми дасть можливість розвантажити обласний центр і зберегти якість відремонтованих доріг та вулиць у межах міста», – наголосив Олег Клименчуков.

У ході обговорення було визначено, що нова дорога має проходити по територіях Садівської, Сумської та Степанівської громад. На цьому шляху буде збудовано один шляхопровід та два мости (один – через Косівщинське водосховище, інший – через водойму в Садівській громаді).

Найближчим часом буде заплановано громадське обговорення проекту будівництва у громадах, у межах яких проходитиме ця дорога, та наради із власниками та орендарями земельних ділянок щодо придбання землі на будівництво дороги.

Нагадаємо, близько місяця тому голова Сумської облдержадміністрації Дмитро ЖИВИЦЬКИЙ під час форуму «Велике будівництво. Дороги» анонсував будівництво об’їзної дороги навколо міста Суми.

«У наших планах за 3 роки збудувати цю дорогу, – говорив Дмитро Живицький. – У майбутньому цей об’їзд буде подовжено до напрямку Суми – Юнаківка. Це дасть можливість розвантажити дороги м. Суми».