У Сумах триває демонтаж незаконно розміщеної реклами

З 1 по 4 жовтня управлінням архітектури та містобудування організовано та проведено демонтаж 27 самовільно розміщених рекламних засобів і рекламних засобів розміщених із порушенням чинних нормативних актів, що регламентують розміщення зовнішньої реклами на території Сумської міської територіальної громади.

Демонтаж проведено на виконання рішення виконавчого комітету міської ради від 31 серпня № 494 «Про демонтаж зовнішньої реклами на території Сумської міської територіальної громади».

Демонтовано пілони, скроли і білборди по вул. Набережна р. Сумка, вул. 1-ша Набережна р. Стрілка, вул. Іллінська, вул. Горького, вул. Харківська, вул. Прокоф'єва, вул. Кузнєчна, вул. Г. Кондратьєва, пр-т. М. Лушпи, вул. Героїв Сумщини.

Відповідно до п. 5.8. Порядку виявлення, демонтажу, обліку, зберігання рекламних засобів, розміщених на території міста Суми з порушенням законодавства про рекламу та благоустрій населених пунктів, та подальше розпорядження ними, затвердженого рішенням виконавчого комітету від 17 січня 2012 року № 25
(зі змінами в редакції від 20.01.2015 № 39), власник рекламного засобу або його представник має право на повернення демонтованого рекламного засобу на підставі:

  • документа про відшкодування вимушених витрат, пов’язаних з демонтажем рекламного засобу та його зберіганням;
  • заяви до робочого органу про повернення демонтованого рекламного засобу;
  • документа, що підтверджує право особи на одержання демонтованого рекламного засобу (довіреність чи інше);
  • документ, що підтверджує право власності (інше майнове право) на демонтований рекламний засіб.