Завантаження ...

У Глухові встановлять понад 30 камер відеоспостереження

kamera.jpg

У Глухові завершився тендер на закупівлю і монтаж 31-й камери відеоспостереження. Система буде використовуватися для контролю громадського порядку, розкриття злочинів і т.п.

За словами міського голови Н. Вайло, Глухів залишався одним з небагатьох міст Сумщини де не було жодної комунальної камери відеоспостереження. "Якщо ми хочемо вчасно розкривати злочини і контролювати громадський порядок - значить, повинні впроваджувати сучасні технології", - підкреслила вона.

10 камер планують встановити на контейнерних майданчиках. Решта дожни розосередити по місту - як в центрі, так і на околицях. Також повідомляється, що це - тільки перший етап впровадження системи. Згідно з угодою, на нього витратять майже 250 тис. Грн. Всього ж на програму заплановано 800 тисяч на два роки.

У коментарях до посту вказали, що речовий ринок і стадіон залишилися без "нагляду". Правда, якщо програма буде виконана, в місті буде встановлено близько ста камер. До того ж, на думку тієї ж. Н. Вайло, її (програму) потрібно буде продовжити.