3 жовтня Липоводолинський «Альянс» вийшов на друге місце в першій лізі

3 жовтня Липоводолинський «Альянс» вийшов на друге місце в першій лізі фото

3 жовтня, в Сумах пройшла гра 11-го туру чемпіонату України з футболу в Першій лізі. Липоводолинський «Альянс» приймав одного з аутсайдерів турніру «Агробізнес» з Волочиська, який до цієї гри займав передостаннє місце в турнірній таблиці.

Наші відкрили рахунок на 18-й хвилині, – відзначився Станіслав Шарай. У другому таймі рахунок подвоїв Микола Агапов на 68-й хвилині. Через 7 хвилин гості скоротили відставання – Богдан Семенець. На 88-й хвилині Агапов робить дубль, але за 2 хвилини Олег Синиця знову скорочує розрив до мінімуму. Останні хвилини матчу пройшли в атаках гостей, але забити їм не вдалося.

У підсумку 3:2 – важка перемога «Альянсу», який з 22 очками в 10 іграх вийшов на друге місце, маючи ще гру в запасі. Вище тільки харківський «Металіст» з 31 очком.