Завантаження ...

Переможні старти СумДУ на всеукраїнських змаганнях з пляжних видів спорту

Переможні старти СумДУ на всеукраїнських змаганнях з пляжних видів спорту фото

Студентська спортивна спілка України та Комітет фізичного виховання і спорту МОН України розпочали студентські спортивні змагання у новому навчальному році. Змагальний сезон розпочався Всеукраїнськими пляжними іграми «Beach Games», що відбулися у м. Скадовськ з 27 по 29 вересня 2021р.

Студентські команди 30 закладів вищої освіти  з усіх куточків України змагалися у видах спорту, які включені до програми міжнародних студентських спортивних змагань, таких як: пляжна боротьба, пляжний волейбол, пляжний футбол та пляжний гандбол.

Команди СумДУ були представлені у всіх видах  спорту та здобули найбільшу кількість призових місць серед ЗВО. У командному заліку студенти університету вибороли титули чемпіонів і золоті медалі у пляжній боротьбі, волейболі (чоловіки) та отримали срібні нагороди в гандболі (чоловіки) і пляжному волейболі (жінки).

Вітаємо студентів-спортсменів Сумського державного університету та їх тренерів із вдалими стартами і бажаємо їм перемог у студентських універсіадах!