Машинобудівники Сумщини відзначають професійне свято

Заступник голови Сумської облдержадміністрації Олег Клименчуков привітав колектив АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» з Днем машинобудівника та 72-ї річниці із Дня заснування підприємства

«Галузь, у якій ви працюєте, дуже важлива і складна. Вона справді об’єднує людей багатьох професій – робітників, науковців, маркетологів і багатьох інших. А ще важливо, що навколо цієї галузі є своя інфраструктура з допоміжних підприємств. І все це працює на розбудову України», – зазначив Олег Клименчуков.

За його словами, сьогодні в Україні 2800 підприємств машинобудівної галузі, близько 1 мільйона людей задіяно в цій роботі. Сумщина у розвитку машинобудування має давні та міцні традиції.

«АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» – бюджетоутворююче підприємство, на якому працює більше 2000 осіб. Я хочу побажати вашому підприємству розвитку, щоб ваша продукція користувалась завжди попитом, а колективу – високих зарплат, міцного здоров'я, миру та злагоди в родинах», – наголосив заступник голови облдержадміністрації.

Кращим працівникам підприємства Олег Клименчуков вручив почесні грамоти голови Сумської облдержадміністрації.

Також голова правління АТ «Сумський завод «Насосенергомаш» Олександр Ковтун презентував Олегу Клименчукову виробничі потужності підприємства.