Сумщина вперше приймала Всеукраїнський дебатний турнір

18-19 вересня на базі ННІ бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ за підтримки Dictio LawFirm уперше відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Слобожанщини»18-19 вересня на базі ННІ бізнесу, економіки та менеджменту СумДУ за підтримки Dictio LawFirm уперше відбувся Всеукраїнський дебатний турнір «Кубок Слобожанщини»

Організаторами турніру є голова студентської ради при облдержадміністрації Микита Ковалевський та голова Сумського місцевого осередку ВМГО «Федерація дебатів України» Олеся Мацькович.

За титул переможця турніру змагалися 20 команд, серед яких представники Сум, Харкова, Києва, Одеси, Дніпра, Луцька та Львова. Оцінювали промови спікерів досвідчені судді з Києва та Харкова.

Дебатери змогли проявити свої вміння у темах про заборону використання особистого транспорту в густонаселених районах, позови до суду за релігійну індоктринацію, право на евтаназію, визнання будь-яких добровільних контрактів дійсними та в кількох інших.

За результатами турніру, переможцями стали харків’яни Андрій Касьяненко та Микита Андреяненков, найкращим суддею – Єгор Колдов, топ-спікером – Андрій Касьяненко.