Сумському бізнесу пропонують фінансову підтримку з бюджету тергромади

Департамент забезпечення ресурсних платежів проводить конкурс на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Сумської міської територіальної громади.Департамент забезпечення ресурсних платежів проводить конкурс на надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з бюджету Сумської міської територіальної громади.

Проведення конкурсу здійснюється відповідно до Порядку надання фінансової підтримки суб’єктам малого і середнього підприємництва з міського бюджету м. Суми, затвердженого рішенням міської ради від 18 грудня 2019 року № 6109-МР.

Кошти, виділені на відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам малого і середнього підприємництва, спрямовуються на часткову компенсацію суми, фактично витраченої суб’єктами малого і середнього підприємництва на сплату відсотків за користування коротко- і середньостроковими кредитами, що надані банками на реалізацію бізнес-планів суб’єктів малого і середнього підприємництва, під відсоткову ставку не більше ніж 30% річних, за умови доведеної успішної реалізації бізнес-плану або його частини.

Право на отримання відшкодування частини відсотків за кредитами, наданими суб’єктам малого і середнього підприємництва мають суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані як суб’єкти господарювання в Сумах і здійснюють діяльність на території міста.

Прийом документів від претендентів на фінансову підтримку департамент забезпечення ресурсних платежів здійснюватиме по 19 жовтня 2021 року включно за адресою: вул. Садова, 33, каб. 34. Тел. для довідок: 70-01-39.

Деталі конкурсу – за цим посиланням