Спортсмени СумДУ завоювали дві медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів фото

Спортсмени Сумського державного університету вибороли золоту й бронзову медалі на чемпіонаті Європи з дзюдо серед юніорів.

Змагання проходили з 9 по 12 вересня у Люксембурзі, учасниками стали 351 спортсмен із 43 країн світу.

Студентка спеціальності «Фізична культура і спорт» Наталія Чистякова стала переможцем змагань у ваговій категорії до 70 кг. На шляху до звання чемпіонки Європи вона здолала суперниць із Литви, Португалії, Іспанії та Хорватії.

Ще одну нагороду континентальної першості здобув Владислав Казіміров, який посів третє місце у ваговій категорії до 66 кг. Він переміг спортсменів із Латвії, Туреччини та України, у півфіналі поступився майбутньому чемпіону з Франції, а у бронзовій сутичці здолав дзюдоїста з Кіпру.

Загалом збірна України виборола 4 медалі (1 золото та 3 бронзи) на чемпіонаті Європи до 21 року та в неофіційному командному заліку посіла 6 місце.