Завантаження ...

«Альянс» розгромив тернопільську «Ниву»

«Альянс» розгромив тернопільську «Ниву» фото

Сьогодні, 13 вересня, завершився 8-й тур у чемпіонаті України з футболу в першій лізі. В останньому матчі туру тернопільська «Нива», що йшла шостою, приймала липоводолинський «Альянс», який йшов восьмим.

Сьогодні, 13 вересня, завершився 8-й тур у чемпіонаті України з футболу в першій лізі.

В останньому матчі туру тернопільська «Нива», що йшла шостою, приймала липоводолинський «Альянс», який йшов восьмим.

Уже в перші 15 хвилин гості забили тричі: Сергій Загинайлов, 9-а хвилина, Руслан Пісний, 13 і В’ячеслав Піднебенной, 15. На початку другого тайму додали ще два: Станіслав Шарай, 51 і Сергій Загинайлов, 61. При цьому на 57- ій хвилині Станіслав Шарай був видалений за грубу гру.

Господарі змогли забити лише гол престижу: на 75-й хвилині відзначився Сергій Кисленко.

У підсумку 1:5, «Альянс» набирає 13 очок і виходить на 5-е місце, маючи ще гру в запасі.