Сумські пляжниці відзначилися на Кубку Києва

10-12 вересня в столиці розіграли Кубок Києва ім. Ю.Г. Затворницького з пляжного волейболу. У турнірі брали участь більше сотні пар у трьох вікових категоріях серед юнаків і дівчат. Серед них були і учасниці з Сум.10-12 вересня в столиці розіграли Кубок Києва ім. Ю.Г. Затворницького з пляжного волейболу.

У турнірі брали участь більше сотні пар у трьох вікових категоріях серед юнаків і дівчат. Серед них були і учасниці з Сум.

Краще за всіх серед наших виступили Поліна Виприцька і Катерина Сидоренко, які взяли «срібло» серед 16-річних. Серед 14-річних четверте місце посіли Олександра Красножон і Марія Шкурат. Серед 18-річних п’ятими стали Христина Ермоченко і Таїсія Кальченко, дев’ятими – Дар’я Зима і Вікторія Дрижерук.

«Виховуємо достойне молоде покоління, підтримуємо пляжний волейбол та формуємо нових спортивних зірок Сумщини. Радий, що наш Центр олімпійської підготовки з волейболу пляжного є територією здорового способу життя та спортивного формування особистостей», – прокоментував президент Федерації волейболу Сумщині, народний депутат України Ігор Молоток.