У СНАУ відбувся семінар-практикум «Орієнтоване на студентів навчання, викладання та оцінювання»

7 та 8 вересня 2021 року в Києві на базі Національного університету біоресрусів та природокористування відбувся семінар-практикум «Орієнтоване на студентів навчання, викладання та оцінювання».7 та 8 вересня 2021 року в Києві на базі Національного університету біоресрусів та природокористування відбувся семінар-практикум «Орієнтоване на студентів навчання, викладання та оцінювання».

Під час дводенного семінару-практикуму по 10 представників від провідних аграрних університетів України – Національного університету біоресурсів та природокористування України (м. Київ), Сумського національного аграрного університету (м. Суми), Миколаївського національного аграрного університету (м. Миколаїв), які співпрацюють у рамках проєкту „Digitale Zukunft gemeinsam gestalten-Deutsch-Ukrainische Hochschulkooperationen 2019-2022” (проєкт № 57514792), що фінансується Німецькою службою академічних обмінів DAAD під керівництвом викладача з Великобританії Нікі ван Веггеля намагалися впровадити у свої курси техніку, запропоновану на семінарі.

Наголос на семінарі було зроблено на диджіталізації освітнього процесу (розглянуто такі онлайн інструменти-помічники в навчальному процесів як Padlet, GoSoapBox, Slack.com) та на виявленні та оцінці отримання програмних результатах навчання, які мають стояти в основі кожного навчального курсу.

Основний наратив семінару: викладачі не для того, щоб ділитися знаннями (хоча це також важливо), а для скеровування розвитку студентів.

Учасники отримали сертифікати відвідуваності, і тепер мають тиждень, щоб подати свій проект, щоб отримати сертифікати закінчення семінару-практикуму.