На Сумщині відкрилися обласні змагання вальників лісу 2021 року

Участь в урочистостях до Дня працівника лісу та нагородженні кращих працівників лісогосподарських підприємств області узяв перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас СавченкоУчасть в урочистостях до Дня працівника лісу та нагородженні кращих працівників лісогосподарських підприємств області узяв перший заступник голови Сумської облдержадміністрації Тарас Савченко

Змагання відбувалися в Олинському лісництві Державного підприємства «Свеське лісове господарство» Шосткинського району.

За дорученням голови облдержадміністрації Дмитра Живицького, Тарас Савченко привітав усіх лісівників із Днем працівника лісу.

«Про роботу лісогосподарських підприємств Сумського обласного управління лісового та мисливського господарства завжди приємно говорити. В області, без перебільшення, це взірець відповідальності, чіткої організації праці, культури виробництва та стабільної економіки, – зазначив у вітальному слові Тарас Савченко. – Лісівники вміють працювати на результат самі й результати своєї праці інвестують у розвиток регіону».

За його словами, лісогосподарські підприємства – це сумлінні платники податків, з початку року державний бюджет отримав від ведення лісового господарства 365 млн грн., що є досить вагомим показником. Це – завжди надійні партнери в усіх питаннях. І просто завжди надійні і відповідальні помічники.

«Від голови облдержадміністрації та від себе особисто бажаю всім працівникам лісової галузі області міцного здоров’я, добробуту, невичерпної енергії та успіхів на благо Сумщини і всієї Держави А учасникам змагань – достойної конкуренції. Нехай удача супроводжує кожного з вас, а перемогу подарує найсильнішому», – наголосив Тарас Савченко.