У Змішаному реабілітаційному відділенні «Слобожанщина» прийняли вже більше 300 пацієнтів

Від початку серпня у КНП «Клінічна лікарня № 5» працює Змішане реабілітаційне відділення «Слобожанщина», яке вже прийняло більше 300 пацієнтів.Від початку серпня у КНП «Клінічна лікарня № 5» працює Змішане реабілітаційне відділення «Слобожанщина», яке вже прийняло більше 300 пацієнтів.

Відділення розташоване на другому поверсі поліклініки. Перші тижні робити унікального відділення показали, що його послуги користуються великим попитом серед людей різного віку і з ортопедичними, і з неврологічними захворюваннями.

Упродож місяця інтенсивної роботи у Змішаному реабілітаційному відділенні «Слобожанщина» пройшли курс лікування 312 осіб: 201 пацієнт з порушенням опорно-рухового апарату, 111 – неврологічного профілю. Запропоновані методики лікування та реабілітації дають гарний результат та суттєво покращують якість життя.

Для проходження курсу лікування у Змішаному реабілітаційному відділенні «Слобожанщина». необхідно звернутися до свого сімейного лікаря для того, щоб отримати електронне направлення для отримання кваліфікованих послуг у цьому відділенні.