Ще одне приймальне відділення незабаром відкриють на Сумщині

Майже готове до відкриття відділення невідкладних станів у КНП «Роменська центральна районна лікарня», реконструйоване в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»Майже готове до відкриття відділення невідкладних станів у КНП «Роменська центральна районна лікарня», реконструйоване в рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво»

Проінспектував хід проведення ремонтних робіт голова Роменської райдержадміністрації Денис Ващенко.

«Ремонт виконаний якісно та у встановлені терміни. Всі очікують на відкриття відділення. Якісно виконано ремонтні роботи фасаду приймального відділення та разом з персоналом лікарні значно покращено благоустрій на прилеглій території», – зазначив Денис Ващенко.

«Усього на Сумщині в рамках програми «Велике будівництво» буде оновлено 7 приймальних відділень, – прокоментував журналістам голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький. – Крім тих відділень, що вже відкрилися, – в обласній лікарні, Сумській центральній міській лікарні, Конотопській, Шосткинській ЦРЛ, ми ще очікуємо днями на відкриття такого ж відділення в Охтирській ЦРЛ. Скоро також відкриється приймальне відділення в Роменській ЦРЛ та добудовується відділення в лікарні м. Глухів».