«Кендімен»

Рік
2020
Країна
Канада, США
Мова
українська (дубльований)
Жанр
жахи, трилер
У головних ролях
Ях'я Абдул-Матін II, Тейона Парріс, Нейтан Стюарт-Джарретт, Колман Домінго, Кайл Камінський, Ванесса Вільямс, Ребекка Спенс
Режисер
Ніа ДаКоста
Сценарій
Джордан Піл, Він Розенфельд, Ніа ДаКоста
Прокат
З 26 серпня 2021 до 08 вересня 2021
Знижки
З 26 серпня 2021
Тривалість
91 хв.
Вікові обмеження
16+

Художник із Чикаго Ентоні Маккой (Ях'я Абдул-Матін II) з дитинства знає легенду про Кендімена. 28 років тому його було викрадено та мало не вбито. Зараз він має можливість усі свої переживання втілювати у картинах. Джерелом натхнення слугує, здебільшого, саме легенда про серійного вбивцю та маніяка, що жорстоко розправиться з кожним, хто заперечує його існування і п’ять разів, стоячи перед дзеркалом, назве його ім’я.

Триллер «Кендімен» є продовженням однойменного фільму жахів, що вийшов на екрани у 1992 році, а також четвертим фільмом у франшизі, інші частини якої вийшли у 1995 та 1999 роках. У основі сюжету лежить оповідання «Заборонені» Клайва Баркера з його «Книги крові». Усі жахи пов’язані із вбивством, що сталося у місті близько ста років тому. Попри те, що перший фільм не став успішним у прокаті, він був добре сприйнятий поціновувачами жанру та став культовим, а також вплинув на розвиток наукової фантастики.

Добавить в: