Завантаження ...

Команда СумДУ відзначилася на Всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту

1_2.jpg

Команда Сумського державного університету взяла участь у відкритих всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту в класі швидкісних моделей з електродвигунами (секція М) «Kyiv Cup 2021».Команда Сумського державного університету взяла участь у відкритих всеукраїнських змаганнях із судномодельного спорту в класі швидкісних моделей з електродвигунами (секція М) «Kyiv Cup 2021».

Перегони проходили з 20 до 22 серпня у Матвіївській затоці (м. Київ). Змагання зібрали 11 команд з Києва, Сум, Харкова, Полтави та Дніпра.

Результатом виступу команди СумДУ стали 2 місце в категорії «Юніори» та 3 місце в категорії «Спортсмени».

«Змагання відбувалися напередодні святкових заходів, присвячених 30-й річниці Незалежності України, тож ми мали змогу спостерігати підготовку до параду, що додавало урочистості, – зазначив керівник гуртка СумДУ з судномодельного спорту, асистент кафедри прикладного матеріалознавства та технології конструкційних матеріалів факультету технічних систем та енергоефективних технологій Павло Руденко. – Особливу атмосферу створювало й саме місце проведення – Труханів острів, надзвичайно красивий та історичний. Результатом повністю задоволені. Це вже треті змагання всеукраїнського рівня, на яких команда СумДУ посідає призові місця».