Сумчанка виграла «бронзу» чемпіонату Європи

Сумчанка виграла «бронзу» чемпіонату Європи фото

Сьогодні, 26 серпня, в Таллінні стартував чемпіонат Європи з тхеквондо серед кадетів (до 16 років). Сумчанка Аліса Павленко провела 4 складних поєдинки і в підсумку здобула бронзову медаль.

Сьогодні, 26 серпня, в Таллінні стартував чемпіонат Європи з тхеквондо серед кадетів (до 16 років).

Сумчанка Аліса Павленко провела 4 складних поєдинки і в підсумку здобула бронзову медаль. Як розповів тренер спортсменки Олександр Хоменко, перший бій був найскладнішим. На останній секунді вдалося виграти у спортсменки з Іспанії 18:17. У другому бою сумчанка перемогла спортсменку з Хорватії 13:4. Третій бій – дострокова перемога над спортсменкою з Греції 23:0. У півфіналі, на жаль, програла спортсменці з Росії 5:7.

Це був перший тренерський досвід Олександра Хоменка на такому рівні. У нього самого 4 медалі з чемпіонату Європи, а це перша медаль у статусі тренера.