Главная страница » Новости » Город и регион » Сумські правоохоронці розшукують шахраїв, які збагатились за рахунок пенсіонерок

Сумські правоохоронці розшукують шахраїв, які збагатились за рахунок пенсіонерокЗа минулі вихідні до поліції надійшло два повідомлення про шахрайські дії стосовно двох сумчанок. Шахраї збагатились на загальну суму понад 200 000 гривень.

У першому випадку на телефон 94-річної жінки надійшов дзвінок від невідомого, який повідомив, що її онук потрапив у дорожньо-транспортну пригоду та негайно потребує коштів. Після телефонної розмови, за її місцем мешкання завітав невідомий, якому вона віддала 55000 гривень, 4000 доларів США та 300 євро.

У другому випадку до 68-річної жінки на вулиці підійшли дві невідомі жінки та під приводом зняття "порчі", шахрайським шляхом заволоділи грошима у сумі 1000 доларів США, 90 Євро, 1200 гривень та двома золотими обручками.

За даними фактами у поліції відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Правоохоронці вкотре закликають громадян не довіряти незнайомим співрозмовникам, ким би вони не називались. Обов’язково перевіряйте всю отриману інформацію. Будьте максимально пильними та обережними, не дайте жодного шансу аферистам збагатитися за ваш рахунок!

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: