Завантаження ...

Сумські пляжники стали другими в Києві

beachvolley.jpg

13-15 серпня в Києві проходив 2-зірковий етап чемпіонату України з пляжного волейболу «Кубок Столичний». У чоловічій частині змагань сумська пара Микита Ангелов / Іван Дацюк дійшли до фіналу13-15 серпня в Києві проходив 2-зірковий етап чемпіонату України з пляжного волейболу «Кубок Столичний».

У чоловічій частині змагань сумська пара Микита Ангелов / Іван Дацюк дійшли до фіналу, вигравши по черзі у п’яти команд, але у вирішальній зустрічі поступилися киянам Івану і Річарду Лихацьким 1:2 (9-21, 21-15, 12-15). У підсумку вони другі, здобувши по 144 очки рейтингу.

Крім того, у призах представники Центру олімпійської підготовки, який базується у Сумах: серед чоловіків третіми стали Євгеній Бойко та Владислав Омельчук. Серед жінок «бронзу» взяли Вероніка Жукова та Анастасія Нагорна.

– Вітаю сумчан, достойний виступ і гарний результат. Варто зазначити, що наші пляжники значно «виросли» у професійному плані і радують результатами. Очевидно, що цьому у великій мірі сприяє можливість тренуватись цілий рік. Впевнений, що Центр олімпійської підготовки, створений на базі СумДУ, зовсім скоро стане справжньою «кузнею кадрів» пляжників світового рівня! – зазначив народний депутат України, президент Федерації волейболу Сумщини Ігор Молоток, коментуючи результати змагань