Завантаження ...

Сумчанка стала чемпіонкою світу

Сумчанка стала чемпіонкою світу фото

9-14 серпня в місті Сулеюв в Польщі проходив чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху. Україну на чемпіонаті представляли по 2 чоловічі і жіночі команди, які здобули три медалі.

9-14 серпня в місті Сулеюв в Польщі проходив чемпіонат світу з пляжного волейболу серед спортсменів з вадами слуху.

Україну на чемпіонаті представляли по 2 чоловічі і жіночі команди, які здобули три медалі.

У жіночій частині перші два місця залишилися за нашими: у фіналі боролися дві українські команди. В результаті сумчанка Ганна Затилкіна і Юлія Черненко з Києва обіграли пару Юлія Ярошевська / Софія Яцкова.

У чоловічій частині українці Олександр Полторацький та Микола Цапкаленко виграли у фіналі у команди з Росії з рахунком 2:0. Інша чоловіча команда з України (Дмитро Донченко і Сергій Тарасов) посіла 5-е місце.