Завантаження ...

Реконструкція стадіону в Тростянецькій громаді – на завершальному етапі

001.jpg

Проєкт з реконструкції стадіону реалізується в рамках програми «Велике будівництво» – за кошти ДФРР та Тростянецької територіальної громадиПроєкт з реконструкції стадіону реалізується в рамках програми «Велике будівництво» – за кошти ДФРР та Тростянецької територіальної громади

Станом на сьогодні реалізацію цього проєкту майже завершено. Про це на своїй сторінці у мережі Facebook повідомив голова громади Юрій Бова.

Облаштовані бігові доріжки, виконані роботи з облаштування футбольного поля розміром 105х68 м з покриттям з натурального рулонного газону та поливом, тренувального футбольного поля розміром 57х31 м з покриттям з натурального рулонного газону та поливом, двох тренувальних полів 60х40 м зі штучним покриттям та поля для міні-футболу 40х20 м зі штучним покриттям тощо.

«Чудовий стадіон! Програма Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво – це розвиток Сумщини», – зазначив голова Сумської облдержадміністрації Дмитро Живицький.

Довідково. Реконструкція стадіону ім. В.П. Куца в Тростянецькій громаді розпочате в 2018 році. Загальна кошторисна вартість зазначеного об’єкта складає 44 129,10 тис. гривень.

У 2021 році з державного фонду регіонального розвитку на цей проєкт було передбачено 11,062 млн грн.