Главная страница » Новости » Город и регион » СумДУ розширює партнерські взаємини з освітніми закладами КНР

СумДУ розширює партнерські взаємини з освітніми закладами КНР11 серпня Сумський державний університет відвідав представник Шансінського аграрного університету (Китайська Народна Республіка) Ван Цзюньчжун.

Він зустрівся з першим проректором СумДУ Сергієм Лєоновим, представниками структурних підрозділів.

Візиту передували письмові перемовини щодо навчання китайських студентів в СумДУ. Як повідомив уповноважений для переговорів представник китайської сторони, 120 студентів Шансінського аграрного університету мають бажання освоювати магістерські програми у Сумському державному університеті за широким спектром спеціальностей. Передусім, найбільший інтерес викликають спеціальності економічного спрямування та менеджменту. Також у зоні зацікавленості – медицина, фізична культура, інженерія.

Учасники зустрічі обговорили конкретні питання щодо можливостей та формату навчання китайських студентів в нашому закладі, у тому числі, умов прийому, зважаючи на карантинні обмеження в Китаї на міжнародні поїздки.

Сергій Лєонов запевнив представника китайської сторони, що СумДУ усіляко сприятиме реалізації спільного проєкту із закладом-партнером.

У рамках візиту пан Ван Цзюньчжун ознайомився з освітніми потужностями Сумського державного університету, матеріально-технічною базою закладу.

Позитивна налаштованість зустрічі, конструктивність діалогів дозволяють говорити про перспективи розвитку українсько-китайських взаємовідносин в галузі освіти.

Добавить в: