Завантаження ...

Сумський біатлоніст з «бронзою» Чемпіонату України

222396317_1493699827654501_6370785392335074530_n.jpg

У Чернігові пройшли перші старти чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, присвяченого 30-й річниці Незалежності України.У Чернігові пройшли перші старти чемпіонату України з літнього біатлону серед юніорів та юніорок, присвяченого 30-й річниці Незалежності України.

Змагальну програму чемпіонату відкривали супер-спринти.

Молодим біатлоністам довелося змагатися в досить конкурентних умовах, так як на старт кваліфікації супер-спринту (як серед юніорів, так і серед юніорок) вийшло більше півсотні учасників і учасниць. За результатами кваліфікації відбирали 22 кращих, так як на стрільбищі були підготовлені 22 установки для стрільби.

Першу трійку юніорок за підсумками кваліфікації склали Христина Дмитренко, Любов Кип’яченкова і Юлія Городна. У юніорів на перших трьох місцях в стартовому протоколі фіналу розмістилися Віталій Мандзин та представники Сумщини Дмитро Грущак і Володимир Кошман.

У фіналі супер-спринту розклади трохи помінялися. У юніорок призова трійка залишилася тією ж, зміни торкнулися лише приходу на фініш. Виграла гонку Любов Кип’яченкова, Юлія Городна піднялася з третьої позиції на другу, а Христина Дмитренко не змогла утримати лідерство, але завершила все ж гонку на третьому призовому місці. Слід зазначити досить невелику кількість чисто пройдених юніорками рубежів. А серед дівчат, які опинилися на п’єдесталі, жодного рубежу на «0».

У юніорів фінал супер-спринту приніс більше сюрпризів. Зокрема, лише Віталій Мандзин зміг втриматися в когорті лідерів і, стартувавши під першим номером, завершив гонку другим. Випередив його Степан Кінаш, який за результатами кваліфікації був лише дев’ятим. А глухівчанину Роману Боровику вдалося увірватися до трійки з четвертого місця, навіть не зважаючи на 8 промахів сумарно.