Завантаження ...

Сумська бібліотека запрошує на виставку до Дня Незалежності України

Vistavka.jpg

Центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка запрошує на виставку дитячого живопису, приурочену до головного державного свята, – «З любов'ю до України».Центральна міська бібліотека ім. Т. Г. Шевченка запрошує на виставку дитячого живопису, приурочену до головного державного свята, – «З любов'ю до України».

Виставка об’єднала в одному експозиційному просторі мистецькі здобутки двох потужних закладів по роботі з обдарованими дітьми: дитячу художню школу ім. М. Г. Лисенка (викладач – Ольга Переяслова) та обласний центр позашкільної освіти та роботи з талановитою молоддю (керівник – Ольга Москаленко).

В експозиції представлені 14 живописних робіт юних художників на патріотичну тематику.

«Яскраві, емоційно насичені роботи радують та дивують широтою дитячого погляду на тему незалежності: тут і чудові пейзажні мотиви України («Біля хатинки» Вероніки Мозгової), і творчі жанрові композиції («Дерево Життя» Оксани Бойко, «З ім'ям Бога у серці» Наталії Гайдар), і повернення до основ народного мистецтва («Червоним по білому» Тетяни Зимогляд), і переосмислення українських народних звичаїв та обрядів («На Івана, на Купала» Маргарити Даценко)», – зазначають організатори виставки

Виставка працюватиме до 29 серпня.