Главная страница » Новости » Город и регион » На Сумщині упродовж доби знешкоджено 33 застарілих боєприпаси, ще 27 виявлено

На Сумщині упродовж доби знешкоджено 33 застарілих боєприпаси, ще 27 виявлено2 серпня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження 32 мінометних мін (50-мм) та артилерійського снаряду (76-мм) часів Другої світової війни. Дані боєприпаси раніше були виявлені у лісах поблизу с. Бишкінь, Лебединської об’єднаної територіальної громади та с. Перекопівка, Роменського району. Застарілі вибухонебезпечні вивезли у спеціально відведені місця та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня на лінію екстреного виклику «101», надійшло повідомлення про виявлення 25 мінометних мін та 2 артснарядів на відстані 600 метрів від житлових будинків с. Перекопівка, що на Роменщині. На місці виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно поінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Добавить в: