Завантаження ...

Новий дитсадок у 12-му мікрорайоні відкриється вчасно

IMG_5921.jpg

Міський голова Олександр Лисенко відвідав будівельний майданчик у 12-му мікрорайоні, де зводять дитсадок за унікальним проєктом.Міський голова Олександр Лисенко відвідав будівельний майданчик у 12-му мікрорайоні, де зводять дитсадок за унікальним проєктом.

Наразі на будівництві тривають внутрішні опоряджувальні роботи. Начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов повідомив, що готовність об’єкту становить 85%.

Керівництво міста розраховує завершити будівництво дитячого садка у визначені строки та без зволікань ввести його в експлуатацію.

«Для нас важливо завершити будівництво вже в цьому році, адже цей дитсадок вкрай необхідний для мікрорайону. Намагаємося зробити все, аби в жовтні садочок прийняв дітей. Головне як графіки, так і якість робіт, адже йдеться про заклад для дітей. Новий дитячий садок буде сучасним і комфортним», – зазначив Олександр Лисенко.

Очільник міста повідомив, що одночасно з будівництвом дитсадка триває процес створення відповідної комунальної установи, а також підготовка до будівництва закладу дошкільної освіти в мікрорайоні «Еспланада».