Завантаження ...

Випускники кафедри військової підготовки СумДУ склали Військову присягу на вірність українському народові

IMG_7749.jpg

31 липня відбулися урочистості, присвячені приведенню до присяги на вірність українському народові випускників кафедри військової підготовки Сумського державного університету.31 липня відбулися урочистості, присвячені приведенню до присяги на вірність українському народові випускників кафедри військової підготовки Сумського державного університету.

Загалом у 2021 році на кафедрі військової підготовки завершили навчання 408 слухачів. Із них близько 200 осіб із закладів вищої освіти м. Суми та громадяни України з вищою освітою обласного центру, більше 200 – представники інших регіонів України.

У святкових заходах взяли участь: заступник голови Сумської обласної державної адміністрації Вікторія Медвідь, ректор СумДУ Василь Карпуша, керівники військових підрозділів Сумщини, проректори університету, рідні, близькі та друзі випускників.

Вікторія Медвідь відзначила важливість події для нашого регіону та держави в цілому, подякувала керівництву СумДУ та колективу кафедри військової підготовки за їх неоціненну працю в підготовці офіцерів запасу, висловила впевненість, що слухачі кафедри продовжать славну історію військових звитяг, будуть взірцем вірності й відданості народу України, побажала цьогорічним випускникам успіхів на благородному шляху.

Зворушливі слова подяки висловили випускники кафедри військової підготовки. Вони подякували науково-педагогічному складу кафедри, зазначивши, що весь той багаж знань, яким тут озброїли слухачів, неодмінно знадобиться їм у майбутній роботі – служити українському народові.

На сьогодні Сумський державний університет – це єдиний в регіоні вищий навчальний заклад, який має право проводити військову підготовку громадян з п’яти військово-облікових спеціальностей за програмою підготовки офіцерів запасу з присвоєнням первинного офіцерського звання.

Із важливою подією випускників військової кафедри привітали їх родичі та друзі. Подарунком для присутніх стала яскрава програма від колективів культурно-мистецького центру СумДУ.