Завантаження ...

У Сумах працюють над реалізацією інвестиційного проєкту з реконструкції очисних споруд

4786881918268713_n.jpg

КП «Міськводоканал» провело передтендерну онлайн-нараду з питань реалізації заходів із часткової реконструкції об’єктів міських очисних споруд в рамках інвестиційної програми НЕФКО.КП «Міськводоканал» провело передтендерну онлайн-нараду з питань реалізації заходів із часткової реконструкції об’єктів міських очисних споруд в рамках інвестиційної програми НЕФКО.

У нараді взяли участь фахівці департаменту фінансів, економіки та інвестицій, представники НЕФКО та потенційні учасники торгів.

Учасники зустрічі переглянули ознайомче відео про наявний стан міських очисних споруд, обговорили технічні та процедурні питання закупівель, ознайомилися з основними організаційними вимогами тендеру.

Як зауважив директор КП «Міськводоканал» Анатолій Сагач, реалізація інвестиційного проєкту з реконструкції міських очисних споруд дозволить зменшити енергоспоживання та покращити екологічну ситуацію.

«У промисловому секторі Сум – 936 підприємств, серед яких 58 – великі та середні, серед них лише ПАТ «Сумихімпром» має свою систему очищення стічних вод. Решта скидають стоки до міської каналізаційної системи», – зазначив очільник підприємства.

Він також наголосив, що тендерна процедура проходить у відповідності до вимог Рамкової угоди, Північно-екологічної фінансової корпорації та чинного законодавства. Крім того, на всі технічні питання учасників наради щодо обладнання, супутніх робіт, шляхів оптимізації проєктної документації будуть надані вичерпні письмові відповіді.