Главная страница » Новости » Город и регион » Правоохоронці Сум розшукують аферистів

Правоохоронці Сум розшукують аферистів



За минулі вихідні шахраї збагатились на суму понад 30 000 гривень за рахунок літніх сумчанок.

У першому випадку до поліції звернулась 70-річна жінка. Заявниця розповіла, що на її телефон надійшов дзвінок від невідомого чоловіка, який повідомив про ДТП до якого нібито причетний її син. Через деякий час чоловік завітав до квартири потерпілої, де остання віддала йому 17 000 гривень задля порятунку свого сина. Прийшовши до тями після шоку жінка все ж таки вирішила зателефонувати синові, де їй і стало відомо, що стала жертвою шахрайської «схеми».

У другому випадку жертвою аферистки стала 72-річна сумчанка, яка на одній з вулиць міста зустріла жінку. Незнайомка зайняла заявницю розмовою, входячи в довіру, переконала її, що на ній є «порча» та пообіцяла допомогти у вирішенні неіснуючої проблеми. Врешті решт жінка віддала незнайомці 17 000 гривень та золоті прикраси. Згодом жінка отямилась і зрозуміла, що потрапила під вплив досвідченої шахрайки.

У поліції відкриті кримінальні провадження за ознаками ч. 2 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Працівники поліції вкотре нагадують громадянам: будьте пильними, ретельно перевіряйте інформацію, яку вам повідомляють незнайомі особи, обов’язково беріть «паузу» у розмові з незнайомою людиною, якщо вона повідомляє про те, що сталося щось погане з вашими рідними. В жодному разі не панікуйте. Зверніться до будь-кого з близьких за порадою або просто розкажіть про ситуацію, що сталася, оскільки дуже часто шахраї використовують різні психологічні техніки та прийоми для маніпуляцій і не поспішайте виконувати вказівки незнайомих вам людей.

Відділ комунікації поліції Сумської області

Добавить в: