Завантаження ...

У наметовому таборі «Сузір’я» на Сумщині завершилася перша оздоровча зміна

003.jpg

До мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області включено 4 табори наметового типу. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністраціїДо мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку Сумської області включено 4 табори наметового типу. Про це повідомили в Департаменті соціального захисту населення Сумської облдержадміністрації

На сьогодні з числа наметових здійснюють оздоровлення 2 табори: «Сузір’я» (Комунальна установа Сумської обласної ради «Сумський обласний центр відпочинку, оздоровлення, туризму та військово-патріотичного виховання») та «Табір Миру» (Громадська організація «Простір рівних можливостей»).

У таборі «Сузір’я» завершилась перша оздоровча зміна, що тривала з 7 по 20 липня поточного року, на якій було оздоровлено 117 дітей. Заплановано графік роботи другої зміни, з 28 липня до 10 серпня поточного року, з плановими показниками оздоровлення дітей у кількості 100 осіб.

У «Таборі миру» на першій зміні, з 13 по 26 липня поточного року, відпочили 45 дітей.

Підтримка та розвиток мережі наметових таборів шляхом забезпечення відпочинку в них дітей пільгових категорій передбачена Обласною програмою оздоровлення та відпочинку дітей на 2021 рік.