Завантаження ...

Ситуація з небезпечними подіями на Сумщині тиждень

maxresdefault.jpg

За минулий тиждень на території області зареєстровано 249 небезпечних подій. Випадків загибелі людей на пожежах не зареєстровано. Внаслідок пожеж травмовано 3 людей.За минулий тиждень на території області зареєстровано 249 небезпечних подій. Випадків загибелі людей на пожежах не зареєстровано. Внаслідок пожеж травмовано 3 людей. Вогнем знищено та пошкоджено 15 будівель та 5 одиниць автотракторної техніки.

Пожежно-рятувальними підрозділами Сумщини здійснено 79 оперативних виїздів. Під час ліквідації пожеж врятовано 18 будівель, 3 одиниці автотракторної техніки, матеріальних цінностей на загальну суму понад 9 млн. 327 тис. грн.

Як свідчить статистика, з настанням теплої та посушливої погоди все частіше виникають пожежі в екосистемах. Тому рятувальники вкотре застерігають населення, будьте відповідальними у дотриманні правил пожежної безпеки та вкрай обережними у поводженні з вогнем та не провокуйте пожежі в природних екосистемах. При виявленні ознак пожежі у лісі та на відкритих територіях негайно телефонувати до Служби порятунку за номером «101».

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області