Завантаження ...

Від завтра у Сумах запрацює ще один центр масової вакцинації – на території універмагу «Київ»

vac-pic4_zoom-1500x1500-74070.jpg

Про це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина ХометаПро це повідомила заступник начальника управління охорони здоров’я Сумської облдержадміністрації Галина Хомета

«В обласному центрі відтепер працюватимуть в режимі 7 днів на тиждень три центри масової вакцинації. Третій відкриється на другому поверсі універмагу «Київ», – розповіла Галина Хомета. – Запрацює центр завтра о 9.00. Ми направляємо дві мобільні медичні бригади, які будуть вакцинувати жителів області вакциною «Модерна».

За її словами, універмаг «Київ» зручний для доїзду, знаходиться в центрі, тому потрапити на щеплення зможуть всі охочі. Приміщення на другому поверсі досить велике і зручне для бажаючих вакцинуватися. Крім того, в Сумах працюватимуть ще два центри масової вакцинації за адресами вул. Іллінська, 48-50 та вул. Привокзальна, 3а.

Працюватиме центр вакцинації і в «Романтиці». Там будуть отримувати другу дозу вакцини жителі області, які вже щеплювалися першою дозою вакцини CoronaVac/SinovacBiotech.