Завантаження ...

На Сумщині за минулу добу виявлено 30 боєприпасів часів минулих війн

33.jpg

20 липня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення предмету, схожого на «Відголосок» часів минулих війн. У м. Ромни, по вул. Горького фахівцями попередньо ідентифіковано ручну гранату Ф-1.20 липня до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про виявлення предмету, схожого на «Відголосок» часів минулих війн. У м. Ромни, по вул. Горького фахівцями попередньо ідентифіковано ручну гранату Ф-1.

Після цього надійшов виклик, що в лісі на відстані 500 м від житлових будинків с. Перекопівка, Роменського району знайдено двадцять п’ять мінометних мін (50 мм) та чотири артснаряди (57, 45 мм). Всі боєприпаси часів Другої світової війни.


На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Рятувальники наголошують, що при знаходженні боєприпасів або схожих на них предметів не можна їх навіть торкатися, а тим більше намагатися перенести. У жодному разі не користуватися поблизу засобами зв’язку, це може спровокувати вибух. Про можливу небезпеку треба повідомити оточуючих та негайно проінформувати Службу порятунку за номером «101».

Головне управління Державної Служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області