Завантаження ...

27 застарілих боєприпасів упродовж доби виявлено на Сумщині, ще 28 знешкоджено

1.jpg

19 липня групою піротехнічних робіт проведено роботи зі знешкодження однієї 82-мм та двадцяти чотирьох 50-мм мінометних мін, трьох 76-мм артилерійських снарядів часів минулих війн.19 липня групою піротехнічних робіт Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни), проведено роботи зі знешкодження однієї 82-мм та двадцяти чотирьох 50-мм мінометних мін, трьох 76-мм артилерійських снарядів часів минулих війн. Боєприпаси раніше були виявлені у лісі с. Перекопівка, що на Роменщині та на відкритій території с. Великий Вистроп, Сумського району. Небезпечні предмети вивезли у спеціально відведене місце та знищили шляхом підриву.

Цього ж дня, на лінію екстреного виклику 101, надійшло повідомлення про виявлення двадцяти шести 50-мм мінометних мін та одного 76-мм артснаряду. Відголоски минулих війн знаходилися в лісі на відстані до 500 м від житлових будинків с. Перекопівка, що на Роменщині.

На місцях виявлення вибухонебезпечних предметів встановлено охорону та надано заявку на знешкодження до Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м. Ромни).

Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області