Завантаження ...

У Сумах продовжують популяризацію розробленого у СНАУ молока А2

1024x678.jpg

У Сумах продовжують поширювати ідею здорового та збалансованого харчування із включенням безпечного та корисного молока А2 та продуктів з нього.У Сумах продовжують поширювати ідею здорового та збалансованого харчування із включенням безпечного та корисного молока А2 та продуктів з нього. Приємно, що цю ідею підтримують не лише виробники, а й постачальники.

Так, цими вихідними відбулася чергова акція з популяризації молока та йогурту А2, організована сумською сироварнею O`BEREG, компанією «Молоко Вітчизни», Сумським національним аграрним університетом та новим партнером мережею супермаркетів «Наш супермаркет». Спонсором акції виступив торгово-розважальний центр MOST, який допоміг влаштувати незабутню розважальну програму та надавши подарунки для учасників активностей.


O`BEREG також розіграв три сирно-молочних набори, а ТРЦ MOST розіграв сертифікат на відвідування ресторану, а також пригощав малечу печивом.

Волонтери СНАУ розважали дітлахів іграми, забавками й танцями.

Загалом, свято видалося на славу! А робота з пропагування здорового харчування триває, адже її мета досить висока – здоров’я сум’ян та українців!