Завантаження ...

Мер доручив посилити роботу з поливу дерев у Сумах

IMG_5281_.jpg

Піч час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр Лисенко доручив департаменту інфраструктури міста опрацювати питання активізації поливу зелених насаджень у місті.Піч час щопонеділкової апаратної наради міський голова Олександр Лисенко доручив департаменту інфраструктури міста опрацювати питання активізації поливу зелених насаджень у місті.

Очільник громади повідомив, що з початку року було висаджено велику кількість дерев, за якими потрібен посилений догляд. Олександр Лисенко сказав, що через високий температурний режим роботу з поливу зелених насаджень необхідно активізувати: «Зараз ви бачите, яка спека. Були пропозиції поливати асфальт, але я пропоную інше – поливати дерева, траву, зелені насадження там, де це під загрозою засихання. Ми висадили дерева по вул. Г. Кондратьєва, на виїзді з міста, та й інші – необхідно виїхати і полити їх. Будь ласка, зверніть на це увагу, адже спеку обіцяють і на цей тиждень також».

Директор департаменту інфраструктури міста Олександр Журба доповів, що роботи в цьому напрямку ведуться постійно. Але кошти на полив обмежені, тому необхідно розглянути питання додаткового фінансування, щоб збільшити обсяги виконання даних робіт.

Доручення міського голови оформлене протокольно та знаходиться на його особистому контролі.